City
главная Які існують типи зачисних кругів на болгарку?
PDF Печать

Які існують типи зачисних кругів на болгарку?Якщо ви стикалися з будь-якими роботами в будівництві, ремонті, фарбуванні, виготовленні металоконструкцій тощо, цей вид інструменту вам добре знайомий. Зачисні круги для болгарки використовуються для шліфування, полірування та зачистки металу, дерева, пластику та інших матеріалів. Вони можуть мати різний розмір, форму та зернистість, що визначає їх призначення та характеристики.

За типом абразиву зачисні круги поділяються на:

  • ✓ Абразивні круги. Для їх виготовлення використовують абразивні матеріали, такі як карбідні кремнію, оксид алюмінію, оксид цирконію тощо. Абразивні круги мають низьку вартість, але швидко зношуються.

  • ✓ Алмазні круги. Для їх виготовлення використовують алмазні кристали, які мають високу твердість і зносостійкість. Алмазні круги використовуються для обробки твердих матеріалів, таких як метал, камінь, бетон тощо.

  • ✓ CBN-круги. Для їх виготовлення використовують кристали кубічного бору нітриду, які мають ще більшу твердість і зносостійкість, ніж алмазні кристали. CBN-круги використовуються для обробки особливо твердих матеріалів, таких як високоміцні сталі, кераміка тощо.

Окрім цього, при виборі зачисних кругів на болгарку потрібно звертати увагу на їх розмір, форму, діаметр отвору для кріплення на шліфмашині. Інтернет-магазин “Трейд Плюс” пропонує чудовий вибір оригінального та якісного інструменту для будь-яких робіт. Переходьте на сайт, аби ознайомитись з асортиментом та обрати потрібну продукцію. Доставка — по всій Україні поштовими компаніями.